Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak už tu máme podzim, občas mám pocit, že zimu. Mamka mi vytáhla fusak, aby mi při spinkání bylo teploučko, protože venku je kolem 10 stupňů. I tak jsem nabalený, což mě moc nebaví, ale co se dá dělat.

Momentálně jsem moc spokojený. Máma s tatou byli v Německu koupit mi další hračky, oblěčky, ubrousky na zadeček, ňanky. Zjistil jsem, že část hraček je uklizená v šatně...asi na vánoce. Dostal jsem policejní auto co houka, knižky, velrybu do vody i lodkou a igračkem, vláček a koleje a hlavně svoje první nářadí!

Nedávno jsem také dostal prkénko na záchod a to je velká frajeřina! S maminkou posloucháme zda čůrám, pak si sám utrhnu papír a když me maminka zvedne umím už i spláchnout. Bobek se mi ale ZATÍM udělat nepodařilo. Nosím často trenýrky, další mi maminka přivezla z Německa a doufá, že pleny budou brzo minulost. No, já to ale tak růžově nevidím, plenky jsou fajn, navíc teď pekně hřejou.

S mluvením jsem toho taky moc nevymyslel, nová slova ne, ale už umím skloňovat maminku a tatínka a občas i ostatní slova. Umím říct houpy, ale to už dlouho, tak káp, to používám často při jídle. Maminka mě chválí, protože už mi to vcelku dobře jde. Poslední dobou mě to jídlo ale nebere, tak si vybírám, musím mít náladu a soustředění, což moc nemám, auta jsou důležitější. Bravůrně a sakra dlouho umím dělat brm, brm, brrrrrrm. Mamince z toho občas pěkně hrabe, protože mám opravdu výdrž

sklonovani